تحلیل آماری: دکتر عادل آذر

تحلیل-آماری
آزمون-دکتری-مدیریت
دکتر-عادل-آذر

Originally published at: http://vdars.com/course/تحلیل-آماری-دکتر-عادل-آذر/

باسمه تعالی

دانلود و مشاهده آنلاین 69 ویدئوی آموزش تحلیل آماری

مناسب برای مدرسان آمار در دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی ارشد

علاوه بر مشاهده آنلاین موارد مشخص شده در پیش نمایش رایگان، می توانید بخش 9 این دوره را از طریق لینک زیر به طور کامل دانلود کنید:

دانلود رایگان بخش 9، آمار ناپارامتریک دکتر عادل آذر (‌حجم 246 مگابایت)

دوره آموزشی زیر تحلیل آماری آقای دکتر عادل آذر است که برای متقاضیان زیر مناسب است:

-پژوهشگران علاقه‌مند به نگارش مقاله علمی-پژوهشی بر اساس فنون و تکنیک‌های آماری

-دانشجویان کارشناسی ارشد که درس آمار در واحد درسی آنهاست

• دانشجویان گرامی که قصد نگارش مقاله علمی -پژوهشی با فنون و تکنیک های آماری دارند.

-مدرسان گرامی

فرمت و حجم ویدئوها: mp4 با حجم تقریبی 8 گیگا بایت

زمان، تعداد و کیفیت: 69 درس ویدئویی با کیفیت HD (1280*720)

تذکر: پس از خرید دوره می توانید به صورت نامحدود هر یک از 69 ویدئو را به صورت آنلاین مشاهده فرمایید و لینک دانلود کل دوره به میزان 8 گیگابایت قرار داده شده است که می توانید از طریق اینترنت دانلود کنید.

پس از پرداخت و خرید دوره آموزشی به مشاهده آنلاین و دانلود دوره آموزشی به صورت سرفصل های زیر دسترسی خواهید داشت. برای مشاهده نمونه پیش نمایش رایگان را ( جلوی برخی از درس ها) کلیک کنید:

توصیه برای مطالعه تحلیل آماری در کنکور دکتری مدیریت

سلام
دوستان زیادی در ‌مورد این ویدئوها میپرسند. به سوالات تکراری زیر توجه کنید:
۱. اینکه نوشته واسه مدرسان و اساتید آمار!
این ویدئو در کلاس تحلیل اماری دوره ارشد ضبط شده. هیچ ارتباطی به اساتید نداره. مسلما اساتید هم برای یادگیری و تدریس ممکنه از ویدئوها استفاده کنند.
۲. باید امار بلد باشیم تا از این ویدئوها استفاده کنیم؟
این کلاس در سطح ارشد خواهد بود. بهتره کمی در مورد شاخصهای مرکزی، شاخصهای پراکندگی، توابع توزیع پیوسته و گسسته، امید ریاضی و کوواریانس اطلاع داشته باشید.
۳. چقدر به کار کنکور دکتری میاد؟
این یک کلاس کنکوری نیست ولی مطمعنا هر چقدر در امار بهتر باشید، در کنکور هم در این درس بهتر عمل خواهید کرد.
۴. خودتون این ویدئو ها را دیدید، تایید میکنید؟! این ویدئو ها را ندیدم (جز نسخه آزمایشی) ولی ۸ سال دانشجوی دکتر آذر بودم و با کلاسها و تدریس ایشون کاملا آشنا هستم. مسلما ایشون نیاز به تایید من ندارند. قطعا از تدریس و شیوه معلمی ایشون لذت خواهید برد.
۵. جایگزین کلاس کنکور هست؟ پاسخ به این سوال برای هر نفر متفاوته ولی محتوای کلاس قبلا هم عرض کردم کنکوری نیست. من به همه داوطلبین این ویدئوها را پیشنهاد میکنم.
دکتر احسانی